Komunikat zwiazany z incydentem bezpieczenstwa

Wybór niezwodnej wiertarko-wkrętarki na zasilanie akumulatorowe

Jaką wiertarko-wkrętarkę wybrać? To pytanie, prędzej czy później zada sobie każdy, kto tylko potrzebuje coś przykręcić lub odkręcić, złożyć czy też wykonać montaż. Choć zastosowań tego urządzenia jest znacznie więcej. Jego funkcje mogą ułatwić oraz przyspieszyć pracę, pomóc z drobnymi naprawami czy przyczynić się do sprawnego wyposażenia kuchni, pokoju lub biura.

Wiertarko-wkrętarka należy do najbardziej podstawowych i niezbędnych elektronarzędzi w wyposażeniu każdego profesjonalisty oraz majsterkowicza. Jest również przedmiotem, który przyda się w domu, na działce czy w garażu. Uniwersalny charakter wiertarko-wkrętarek sprawia, że producenci oferują wiele modeli tego urządzenia – z rozróżnieniem na zasilanie, moc oraz pozostałe parametry.

Praca z udarem oraz bezszczotkowy silnik

Wiertarko-wkrętarka z udarem 100 Nm Energy+ 04-616 to jedna z najnowszych propozycji marki NEO. Opracowana pod kątem wydajności, trwałości oraz jeszcze lepszych efektów pracy. Urządzenie wyposażone w bezszczotkowy silnik z dwoma biegami częstotliwości udaru:

Wiertarko-wkrętarka posiada możliwość wyboru kierunku obrotu oraz regulację prędkości obrotowej. Maksymalna prędkość wrzeciona na pierwszym biegu to 450, a na drugim 1900 obrotów na minutę. Najwyższy moment obrotowy urządzenia wynosi 100 Nm.

Wiertarko-wkrętarka w systemie Energy+

Wiertarko-wkrętarka (SKU 04-616) dorównuje parametrom najwyższych brandów. Urządzenie należy do nowoczesnego, akumulatorowego systemu Energy+. Funkcjonuje w oparciu o baterie litowo-jonowe o pojemnościach:

gdzie rekomendowanym wyborem jest ten drugi – 4Ah. Czas funkcjonowanie na tej baterii sięga aż 60 minut. Dzięki szerokiej możliwości użytkowania wiertarko-wkrętaki NEO bez uciążliwego okablowania oraz wielokrotnie problematycznego poszukiwania źródeł lokalnego zasilania – elektronarzędzie charakteryzuje się dużą swobodą wykorzystywania.

Szczęki uchwytowe z węglikiem

Samozaciskowy uchwyt o parametrach 13 mm umożliwia sprawne łączenie wiertarko-wkrętaki z dodatkowym osprzętem. Wykorzystanie węglika wpływa także na bardziej solidny zacisk i długoletnią trwałość. Metalowa główka z kolei jest mniej podatna na uszkodzenia. Ona również zapewnia jeszcze lepszą chwytność i wytrzymałość elektronarzędzia.

Trzy tryby pracy

Wiertarko-wkrętarka marki NEO zapewnia aż trzy tryby pracy – wiercenie, wkręcanie oraz wiercenie z udarem. Tak szerokie możliwości regulacji jeszcze bardziej wpływają na lepsze dostosowanie urządzenia do konkretnych potrzeb. Elektronarzędzie będzie niezastąpione m.in. podczas wkręcania wkrętów oraz śrub w różnego rodzaju materiały. Przyda się także podczas remontów do skręcania mebli, prac przy poszyciu dachowym, stawiania ścianek gipsowo-kartonowych, budowania ławek, altan i huśtawek ogrodowych.

Elektronarzędzie marki NEO a ekologia

Decydując się na wiertarko-wkrętarkę z udarem 100 Nm Energy+ 04-616 marki NEO, wybierasz narzędzie, które zostało wyprodukowane z myślą o zminimalizowaniu szkodliwych substancji i korzystaniu z proekologicznych rozwiązań. Wiertarko-wkrętarkę objęto 3-letnim okresem gwarancyjnym. Dzięki temu, gdy któryś z jej elementów się zużyje, można go w prosty sposób wymienić na nowy lub w razie awarii – naprawić przez zespół profesjonalnych serwisantów.

Co więcej, Grupa Topex oferuje także dostępność wielu kluczowych części zamiennych, umożliwiając samodzielną wymianę jeszcze bardziej minimalizującą koszty.

Dzięki objęciu serwisem wiertarko-wkrętarki NEO, ale również pozostałych produktów z oferty, możesz być pewien, że kupujesz narzędzie, które będzie użyteczne przez wiele kolejnych sezonów.