Komunikat zwiazany z incydentem bezpieczenstwa

Niezniszczalna grzechotka z którą będziesz 1000 razy silniejszy!

Grzechotka jest jednym z niezbędnych i elementarnych narzędzi w wyposażeniu warsztatowym, którym powinien dysponować każdy majsterkowicz. Historycznie klucz z grzechotką był stosowany przez zegarmistrzów do prac precyzyjnych, wykonywanych już wiele dziesiątek lat temu. Mistrzowie realizowali z jego pomocą swoje zlecenia dla arystokracji oraz samego monarchy. Tym, co jednak zrewolucjonizowało narzędzie, było wynalezienie pierwszej zapadkowej rękojeści z nasadkami wymiennymi. Innowację tę przypisuje się Amerykaninowi o nazwisku J.J. Richardson. Odkrycia dokonał on w 1863 roku, co do dzisiaj znacząco wpływa na komfort użytkowania tego klucza.

Współcześnie trudno jest więc trafić na dobry zestaw profesjonalnych kluczy nasadowych, w którym mogłoby zabraknąć grzechotki. To narzędzie, które umożliwia odkręcenie i dokręcenie śrub bez potrzeby częstego przekładania na łbie śruby. Wyróżnia się precyzją funkcjonowania i doskonałą jakością zastosowanych mechanizmów. Dzięki temu należy ono także do narzędzi, które nabywa się raz na wiele lat wygodnego użytkowania

Po czym poznać naprawdę dobrą grzechotkę?

Decydując się grzechotkę, która prawdopodobnie będzie służyć nam przez długi okres czasu – należałoby zastanowić się nad wyborem konkretnego modelu. Ważne, aby był on niezawodny i wykonany z wysokiej jakości komponentów. Istotna będzie także liczba zębów. Niektóre grzechotki dysponują średnio od 20 do 72 zębami, jednak model który wprowadziła ostatnio marka NEO Tools wyposażony jest w ich aż… 90! Tym modelem jest grzechotka ½”, 90 zębów, T-1000, 10-300 NEO, która natychmiast stała się najbardziej konkurencyjnym narzędziem tego typu na rynku.

Grzechotka pokonała nawet maszynę testującą, doprowadzając ją niemal do uszkodzenia, przy czym sama nie uległa nawet najmniejszej awarii. Dwa razy przekroczyła zakładane parametry, dla których normę określa się na poziomie 520 Nm, finalnie osiągając siłę 1000 Nm. Jest to wynik, którego nie sposób pokonać przy obecnej technologii.

Grzechotka ½” T-1000 od marki NEO Tools

Grzechotka imponuje nie tylko solidną konstrukcją, którą uzupełnia 90 zębów, ale również możliwością wykonywania precyzyjnych skoków co 4 stopnie. Jej samoklinujący się mechanizm zapadkowy znacząco wpływa na wytrzymałość narzędzia, a wzmocniona budowa kwadratu napędowego dodatkowo przekłada się na jego trwałość.

Grzechotka została wykonana ze stali chromowo-wanadowej i stali chromowo-molibdenowej. Posiada dwumateriałową rękojeść, gwarantującą pewny oraz solidny chwyt. Komfortowo leży w dłoni, zapewniając dobre oparcie, a także umożliwiając manewrowanie w wymagających i nieprzyjaznych warunkach. Marka NEO Tools oferuje grzechotkę wraz ze spersonalizowanym pudełkiem. Jego projekt opiera się na wygodzie i bezpieczeństwu przechowywania oraz transportowania narzędzia. Przez wzgląd na fakt, że grzechotka 10-300 posiada opinię niezniszczalnej, pudełko może również pełnić funkcję opakowania prezentowego. Narzędzie pozwala na uzyskanie niebywałej siły w trakcie wykonywanej pracy – zdecydowanie warto oprzeć na niej również swoje najbardziej odpowiedzialne zadania

Grzechotka i jej uniwersalne zastosowanie

Rynek ma do zaoferowania wiele rodzajów grzechotek – pneumatyczne, akumulatorowe oraz ręczne. Nie bez powodu te ostatnie cieszą się największą popularnością. Charakteryzują się uniwersalnością zastosowań, rozsądną ceną i wygodą użytkowania. Można na nie trafić zarówno w profesjonalnym warsztacie jak i pracowni pasjonata majsterkowania. Bez względu jednak w jakim miejscu mają być wykorzystywane, nie warto wybierać grzechotek niskiej jakości. Znacznie lepiej wyposażyć się w trwalsze narzędzie, które choć nieznacznie droższe, będzie służyć nawet kilkadziesiąt lat.

Wszechstronność grzechotki zwiększają takie akcesoria jak m.in. adaptery, przedłużki czy nasadki. Marka NEO Tools ma do zaoferowania dodatkowe elementy o równie wysokiej trwałości, co sama grzechotka T-1000. Zanim podejmiesz decyzję na jaką grzechotkę postawisz w swojej codziennej pracy, weź pod uwagę nowoczesną technologię i wysokiej jakości wykonanie przełomowego narzędzia marki NEO Tools.

Grzechotka dostępna tylko w sklepie FIXERO*

*Przez pierwszy miesiąc od dnia premiery grzechotka ½”, 90 zębów, T-1000, 10-300 marki NEO Tools dostępna jest wyłącznie dla klientów internetowego sklepu FIXERO. Jeżeli chcesz zostać jednym z jej pierwszych testujących i przekonać się o sile nie z tego świata – odwiedź miejsce dedykowane najlepszym narzędziom w sieci – https://fixero.com/