Komunikat zwiazany z incydentem bezpieczenstwa

Zestawy narzędziowe NEO TOOLS w nowych odsłonach

Samodzielne kompletowanie narzędzi może być uciążliwe. Brak niektórych rozmiarów, inne rodzaje uchwytów czy niedopasowanie do skrzynek lub walizek narzędziowych powoduje, że zdecydowanie łatwiej sięgnąć po zestawy, które zostały przygotowane wcześniej przez zespół specjalistów w tej dziedzinie.

Marka NEO TOOLS właśnie odświeżyła swoją ofertę zestawów narzędziowych! Dla większej wygody oraz przez wzgląd na zastosowanie, zostały one skategoryzowane według trzech rodzajów:

 

MOTO BASE

Ten typ zestawów proponowany jest jako podstawowe wyposażenie narzędziowe. W tej kategorii dostępne są komplety kluczy nasadowych w rozmiarze mocowania ¼”, 3/8” lub ½”. W zależności od konkretnego produktu, do wyboru jest od 20 do nawet 100 elementów w ramach jednego zestawu. Przykładowe zestawy:

MOTO BASE ma do zaoferowania od jednego do maksymalnie dwóch rozmiarów grzechotek w zestawie. Może posiadać zróżnicowane akcesoria, np. po 2 przedłużki w każdym rozmiarze, dodatkowe pokrętła, nasadki długie i krótkie oraz nasadki do świec. Tego rodzaju komplet często wyposażony jest również w praktyczne bity. Doskonale sprawdzi się do prostych zadań przy samochodzie lub motocyklu.

MOTO EXPERT

Zaawansowana propozycja narzędziowa dla profesjonalistów i specjalistów, którzy mają nie tylko wysokie wymagania co do używanych narzędzi, ale także potrzebują ich w szerszym zakresie rozmiarowym. Przykładowe zestawy:

MOTO EXPERT zawiera z reguły trzy rozmiary grzechotek w zestawach ( ½” + 3/8” + ¼”) i zdecydowanie większą liczbę akcesoriów – duży zestaw bitów, nasadki długie, krótkie, do świec, po 2 przedłużki w każdym rozmiarze oraz dodatkowe pokrętła. Ponadto oferuje klucze płasko-oczkowe i zawiera około 100 elementów w walizce. W ramach tej kategorii marka NEO TOOLS przygotowała również zestaw specjalny.

 

MOTO EXPERT ECO

Produkt zestaw kluczy nasadowych 82 części ECO 10-058 to propozycja dla świadomych użytkowników, która została przygotowana także z myślą o środowisku naturalnym. Zawiera ona zestaw dwóch grzechotek ½” i ¼”, wyposażonych w aż 90 zębów! Dodatkowo, posiada rękojeść obrotową do nasadek i bitów ¼”, komplet nasadek ½”, ¼” i nasadek do świec zapłonowych ½”, końcówek nasadowych, bitów, kluczy płasko-oczkowych oraz dziewięciu pozostałych akcesoriów.

W zestawie MOTO EXPERT ECO wprowadzone zostały nowe, dwumateriałowe uchwyty w nowoczesnym designie. Walizka HDPE nadaje się z kolei w 100% do recyklingu. Posiada solidne, metalowe zatrzaski dla lepszego zabezpieczenia zawartości. Zestaw pakowany jest w szary, ekologiczny karton, zadrukowany wyłącznie dwoma kolorami.

UNIVERSAL

To najbardziej kompleksowy zestaw narzędziowy, który sprawdzi się podczas wielu napraw, konserwacji czy niespodziewanych sytuacji w garażu lub warsztacie. Zestawy uniwersalne posiadają od 2 do 3 rozmiarów grzechotek ( ½” + 3/8” +1/4”), podstawowe akcesoria oraz krótkie nasadki, dużą liczbę bitów oraz klucze płasko-oczkowe. Ich wyposażenie przewiduje również mniej standardowe narzędzia w tego typu kompletach, takie jak: młotek, wkrętaki, szczypce, klucz nastawny czy próbniki.

Zestaw rodzaju UNIVERSAL to nawet 300 elementów w wygodnej w użytkowaniu oraz przechowywaniu walizce. Przykładowe zestawy:

Co nowego w zestawach narzędziowych NEO TOOLS?

Trzy nowe kategorie marki ułatwiają wybór narzędzi i pozwalają podjąć bardziej świadome decyzje zakupowe. To ukłon w stronę profesjonalistów oraz majsterkowiczów, którzy wielokrotnie dysponują niewielką ilością czasu na wybór niezbędnych w pracy akcesoriów, a potrzebują niezawodnych przyrządów wysokiej jakości.

Użytkowników ucieszy także informacja, że wraz z kategoriami zostały wprowadzone nowe rękojeści. Specjalnie zaprojektowane i wymodelowane uchwyty jeszcze lepiej leżą w dłoniach, posiadają niezmywalne oznaczenie marki i antypoślizgowe właściwości.

Walizki otrzymały wzmocnione narożniki, a fakt wyposażenia ich w grzechotki z 90 zębami to prawdziwy przełom w świecie narzędziowym!

Sięgnij po odświeżone zestawy i przygotuj się na jeszcze większą precyzję!