Komunikat zwiazany z incydentem bezpieczenstwa

Kolekcja elektronarzędzi Energy+ ciągle się rozrasta!

Moc zaklęta w nowoczesnych narzędziach dla profesjonalistów oraz majsterkowiczów – oferta akumulatorowego systemu Energy+ regularnie rozszerza się o nowe produkty, udostępniając i gwarantując jego użytkownikom jeszcze większy zakres urządzeń oraz związane z nimi możliwości.

Marki NEO Tools oraz GRAPHITE oferują bezprzewodowe elektronarzędzia, które cechują się wysoką skutecznością oraz dorównują parametrom sieciowym odpowiednikom. Wykorzystana w nich technologia zapewnia wysokiej jakości podzespoły, precyzję wykonania oraz wielosezonową trwałość.

Zabierz nasze narzędzia w… kosmiczną misję!

Nowoczesne rozwiązania sprawiają, że elektronarzędzi Energy+ można używać niemal w każdym miejscu oraz przestrzeni. Sięgnij po bestsellerowe:

żeby móc wykorzystać je w różnorodnych zadaniach. Bez względu na to czy działasz w takich kategoriach narzędziowych jak: szlifowanie, wiercenie, ogród czy cięcie – urządzenia NEO oraz GRAPHITE spełniają oczekiwania.

Szeroka oferta zapewnia dostępność niezbędnych elektronarzędzi, które przydadzą się w warsztacie oraz… w każdym, dowolnym miejscu – niech nie ogranicza cię wyobraźnia! (Co prawda w przypadku zastosowań kosmicznych, ciągle pracujemy nad akumulatorową wkrętarką grawitacyjną oraz bezprzewodową pilarką plazmową, ale znając ambitne podejście pracowników marek NEO i GRAPHITE – wystarczy dać im tylko trochę czasu.)

System Energy + 2023

W jaki sposób wykorzystać pełną ofertę elektronarzędzi Energy+?

Wszystko czego potrzebujesz do komfortowego korzystania z akumulatorowej serii Energy+ to wybrane elektronarzędzie, uniwersalna bateria w trzech dostępnych pojemnościach:

oraz jednej z dwóch dostępnych ładowarek:

System Energy+ to ekologiczne oraz przyszłościowe rozwiązanie dla wszystkich, którzy korzystają z elektronarzędzi.