Komunikat zwiazany z incydentem bezpieczenstwa

INDUSTRIAL – oferta dla klientów B2B

Wyselekcjonowane produkty marek NEO TOOLS, GRAPHITE, FEIN oraz BAILDON dla potrzeb branży przemysłowej

Technologia zmienia świat. Sprawia, że możemy być skuteczniejsi w realizacji zadań, które dotychczas były niemożliwe do wykonania. Pozwala na szybki rozwój, doskonalenie oraz osiąganie lepszych efektów. Przemysł oferuje działania na większą skalę, przekraczanie barier oraz wygodę dla milionów ludzi w setkach krajów.

Innowacyjne marki dla Twojej firmy

Aby dotrzymać kroku ciągłym zmianom i nowościom technologicznym – a tym samym, utrzymywać tempo w rozwijaniu własnej firmy, dobrze otaczać się markami, które zawsze posiadają w swoim asortymencie produkty najwyższej jakości.

Marki NEO TOOLS, GRAPHITE, FEIN oraz BAILDON oferują innowacyjne narzędzia, elektronarzędzia oraz akcesoria, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających profesjonalistów. Solidne, niezawodne, ale także ergonomiczne i wielozadaniowe produkty są gwarancją szybkiej i precyzyjnej pracy oraz zadowolenia pracowników. Aby umożliwić terminowe działania, odpowiednie tempo produkcji czy wysoką skuteczność – postaw na sprawdzone narzędzia poniższych marek.

Marka NEO TOOLS dla profesjonalistów

NEO TOOLS od lat utożsamiana jest przez użytkowników oraz znawców z branż narzędziowych, motoryzacyjnych czy serwisowych za godną zaufania. Oferowane z logiem NEO produkty charakteryzują się wysoką jakością, najlepszymi materiałami oraz zgodnością ze współczesnymi technologiami.

To narzędzia, ale i części czy odzież robocza, które znajdują szerokie zastosowanie w sferze przemysłowej. Marka NEO TOOLS skupiająca specjalistów produktowych z różnych dziedzin, zapewnia także konkurencyjne parametry, funkcje oraz sposób wykonania urządzeń. Narzędzia NEO przeznaczone są do częstej oraz intensywnej eksploatacji.

 

NEO TOOLS jest marką, która:

Laboratorium GTX SERVICE

Kontrola jakości oraz trwałości narzędzi zgodnie z normami europejskimi

25 lat gwarancji i niezawodności

Ćwierć wieku gwarancji jakości i niezawodności na wybrane produkty

GRAPHITE – niezbędna pomoc w pracy zawodowej

Marka GRAPHITE słynie przede wszystkim z doskonałych elektronarzędzi, których wysoka jakość dedykowana jest intensywnemu użytkowaniu. To produkty charakteryzujące się imponującą wytrzymałością, mocnymi silnikami oraz ergonomicznymi konstrukcjami.

Są odpowiednim uzupełnieniem umiejętności użytkowników, a za sprawą zaawansowanych technologii, w wyniku których powstają, ułatwiają i przyspieszają obowiązki.

Marka GRAPHITE oferuje szeroki zakres elektronarzędzi oraz akcesoriów, dedykowanych zastosowaniom przemysłowym, a także polecanych specjalistom w swoich zawodach.

Pozostałe marki z rodziny Grupy TOPEX

Baildon posiada także możliwość wykonania wierteł na życzenie zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną klienta.

Posiada ponad 800 aktywnych praw autorskich, w tym ponad 500 patentów na innowacyjne rozwiązania dla świata narzędziowego. Jest doskonałą opcją dla klientów przemysłowych, gwarantując również kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Wspieramy profesjonalistów – zapraszamy do kontaktu

Produkty marek NEO TOOLS, GRAPHITE, BAILDON oraz FEIN to produkty tworzone z myślą o wielkich projektach. Pomagamy realizować odważne wizje. Za sprawą naszych narzędzi wspieramy zawodowców i sprawiamy, że ich praca jest prostsza. Zapraszamy do kontaktu!